TOP

Yeniocak Sözleşme Akademisi bünyesinde Doç. Dr. Umut Yeniocak tarafından gerçekleştirilen “Sözleşme Atölyesi” programının, hukukçulara ve hukukçu olmayan yöneticilere yönelik iki ayrı versiyonu bulunmaktadır.

Bu eğitim programı, tamamen kurumunuza özel olarak tasarlanıp uygulanabilir.

Atölyemizde;

– Sözleşme hazırlarken ve incelenirken; dikkate alınması gereken kurallar, uygulamada sıkça yapılan hatalar, doğru bilinen yanlışlar hakkında genel bilgiler verilmekte ve gerçek bir sözleşme metni üzerinde yapılan örnek incelemenin sonuçları üzerine atölye çalışması yapılmaktadır.

– Sözleşme Hukukuna ilişkin Yargıtay İçtihadı Birleştirme Kararları, Anayasa Mahkemesi bireysel başvuru kararları ve Yargıtay Dairelerine ait bazı önemli kararlar katılımcılarla paylaşılmakta ve bu kararlar hakkında tartışma yapılmaktadır.

– İnteraktif yöntemle yapılan bu çalışmalar sırasında, Doç. Dr. Umut Yeniocak tarafından daha önce dava dosyalarında yazılan mütalaalar, örnek dava dosyaları ve danışmanlık deneyimlerinden aktarımlar yapılmakta ve her katılımcı soru-cevap yöntemiyle birebir görüş alışverişinde bulunma fırsatına sahip olmaktadır.

*Sözleşme Atölyesi, toplam on saatlik bir program olup çalışma grupları, hafta sonu iki tam gün şeklinde organize edilmektedir.

*Çalışmaların tamamına katılan katılımcılara, Yeniocak Sözleşme Akademisi Katılım Belgesi verilmektedir.

*Sözleşme Atölyesi ile ilgili sorularınız, görüşleriniz, katılım talebiniz ve benzeri hususlar için  akademi@umutyeniocak.com.tr adresine ya da 0530 382 3901 whatsapp hattına yazmanızdan mutluluk duyarız.

Atölyemizde görüşmek dileğiyle… 🙂